SEMINARIUM UZDROWIENIA WEWNĘTRZNEGO 01/2018

Seminarium uzdrowienia wewnętrznego metodą integratywną.

Wersja podstawowa.

Jelenia Góra 20.01.2018 (sobota)

Rozpoczęcie seminarium 9:00

Zakończenie: 19:00

(Uwaga organizator nie przewiduje możliwości brania udziału tylko w części seminarium)

 

Dla kogo?

Seminarium skierowane jest zarówno do osób chcących taką posługą się zajmować jak i do osób zagubionych, będących na jakimś rozdrożu w życiu, osób przeżywających od dłuższego czasu zamieszanie lub żyjących pod dużą presją.

Pracujemy w integratywnym podejściu do uzdrowienia wewnętrznego, łączymy więc nurty uzdrowienia wewnętrznego w zależności od potrzeb osoby. Bierzemy pod uwagę między innymi: sprawdzenie wpływu przekleństwa pokoleniowego, sytuacji traumatycznych, niebożych przekonań, ślubów wewnętrznych a w końcu zajmujemy się rozeznaniem otwartych drzwi, które mogły dać legalne prawo złemu do ataku na nasze życie.

Sposób pracy: Będziemy pracowali poprzez wykłady, doświadczenie własne i modlitwę.

Cele: Indywidualne rozeznanie miejsca, w którym jesteśmy. Doprowadzenie do zrozumienia i znalezienia sposobów zmiany naszej sytuacji. W tym samym czasie doświadczenie i uczenie się podstaw usługi uzdrowienia wewnętrznego.

Miejsce: KBwCh Jelenia Góra, ul. Klonowica 7/2

Prowadzący:

- Iza Ciesiołka- psychoterapeuta, moderator służby uzdrowienia wewnętrznego.

- Magda Broda – poradnictwo, moderator służby uzdrowienia, duszpasterz.

Opłata: 40 zł na konto 35 1090 1997 0000 0005 2800 2380

Rejestracja: obowiązkowa; kom 609547938, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.