KOLORY ŻYCIA 2018

  

W imieniu Zespołu Kolorów Życia zapraszam Cię na Konferencje dla Kobiet. Wierzymy, że będzie to czas spotkania z Duchem Bożym i ogniem bożego odświeżenia. Bądź z nami, by nabrać wiatru w żagle, posilić się Słowem i obecnością Ducha Bożego. Jako kobieta przeznaczenia i posiadającej ogromną wartość, przyjmij udzielenie od Ojca na ten czas i sezon swojego życia. Czekamy na Ciebie!
Magda Broda

 

Usługujące

GOŚĆ SPECJALNY: Pamela Maynard - autorka książki "Stworzona rękami Stwórcy" własna historia, mieszka w Anglii, ale usługuje w wielu krajach. Jest prorokiem, wstawiennikiem, szkoli w rozwijaniu darów proroczych, ordynowana usługująca w Sharon Stone ministry,  armchairministries.com, wielokrotnie była w Polsce.

Iza Ciesiółka - Prowadzi wraz z mężem kościół DROGA w Warszawie, zbór Kościoła Bożego w Chrystusie (droga.waw.pl). Od 13 lat tworzy “Wiatrołap” (wiatrolap.pl), między dominacyjny obóz letni. Organizuje konferencje dla kobiet. Prowadzi służbę „Ja jestem” oraz „Perspektywę Nieba” (perspektywanieba.pl).

Gospodarz - Magda Broda - Prowadzi kościół w Jelenie Górze, KBwCh (victory.org.pl). Jest pastorem i nauczycielem Słowa, współorganizatorem konferencji kobiet w Polsce, jednym z liderów „Wiatrołapu”, działa w służbie „Ja jestem”.

 

Miejsce

Pałac Wojanów ( koło Jeleniej Góry) adres: Wojanów 9, Jelenia Góra 58-508, http://www.palac-wojanow.pl/

 

Opłata konferencyjna

40 zł wpłata na konto KBWCH Jelenia Góra
35 1090 1997 0000 0005 2800 2380 

 

Obiad

Możliwość zamówienia cateringu obiadowego 15 zł, rezerwacja przy zgłoszeniu na konferencje.

 

Noclegi

Sala KBWCH Jelenia Góra - opłata 5 zl (własna karimata) lub hotele z bazy, na stronie kościoła KBWCH Jelenia Góra www.victory.org.pl i na facebooku.

 

Kontakt do korespondencji i do zgłaszania uczestnictwa:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
kom. 609 547 938.

 

Warsztaty

1.Uzdrowienia wewnętrznego - Iza Ciesiołka i Magda Broda
Warsztat skierowany jest do osób będących na jakimś rozdrożu w życiu. Bliskich rezygnacji ze swojego powołania, obecnego życia i zagubionych. Dla osób szukających pełni serca w Ojcu, uzdrowienia ze zranień i z traumatycznych przeżyć, które na zawsze zmieniają życie. Warsztat skierowany jest także do osób pragnących szkolić się w obszarze uzdrowienia wewnętrznego i zapoznać z metodami stosowanymi przez nas w tym obszarze.

2. Finanse a nasze najważniejsze relacje - Iwona Styczeń.
Istotą Ewangelii jest przyprowadzenie człowieka do bliskiej, osobistej relacji z Ojcem. A jeden z głównych wersetów o finansach w Biblii (Łuk 16,11) zwraca uwagę na zależność pomiędzy posługiwaniem się pieniędzmi, a tym co ma jedynie prawdziwą wartość. Patrząc na finanse osobiste z perspektywy relacji będziemy na warsztacie odkrywać m.in.: Jaka jest Boża wizja dla finansów w naszym życiu? Co takiego w podejściu do finansów przybliża i buduje nasze najważniejsze relacje w życiu? Jak położyć właściwy fundament dla rozwoju w finansach by były błogosławieństwem dla nas i ludzi wokół jakie praktyczne kroki możemy podjąć by zbliżyć się do Bożej wizji dla naszego życia?

Iwona Styczeń - Jej pasją jest praca z ludźmi w zakresie zarządzania finansami osobistymi i rozwoju osobistego. Jako trener finansowy, coach i konsultant Kompasu Kariery wspiera i pomaga innym odkrywać i używać złożony w nich przez Boga potencjał

3. Sny i wizje - Joanna Kwiecień
„Chce zrozumieć więcej", warsztat który nauczy Cię więcej o tym jak przemawia Duch Święty i weźmie Cię na nowy poziom w relacji z Nim. Dzięki temu zrozumiesz to co Pan Bóg mówi do Ciebie i innych i dzięki temu poznasz Jego serce bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Asia Kwiecień - matka dwóch chłopców z potencjałem, żona jednego męża, lider kościoła Droga i kobieta kochająca ogień Ducha Świętego.

4. Pamela Maynard - warsztat z darów proroczych. 

 

Plan konferencji

9 marca, Piątek

18:30 uwielbienie i I Sesja z modlitwą

10 marca, Sobota

9:15 - 9:45 Rejestracja

9:45 - 10:30 Uwielbienie

10:30 - 11:15 II Sesja

11:30 - 12:30 III Sesja

12.30 - 13.00 Przerwa

13:00 - 14:30 Sesje Warsztatowe

14:30- 15.30 Przerwa obiadowa

15.30 - 16.00 Uwielbienie

16:00 – 17:00 IV Sesja

17:00-18:30 – Modlitwa i posługa prorocza