WYDAWNICTWO KOŚCIOŁA BOŻEGO W CHRYSTUSIE „Drzewo Oliwne” w Jeleniej Górze poleca:

 
mojedrogiedzieckoPromo 
 

MOJE DROGIE DZIECKO - COLIN URQUHART

Książka napisana w formie serii listów pisanych przez Boga do człowieka – zawiera postępujące objawienie Bożego charakteru od miłości, łaski, miłosierdzia, świętości, sprawiedliwości i chwały. W praktyczny i bardzo osobisty sposób przybliża Boga ,któremu służymy. Jest wspaniałym prezentem dla tych, którzy szukają Boga.
 
Ilość stron - 296
Cena detaliczna - 15 zł

 


 
stworzonarekamimistrza 
 

STWORZONA RĘKAMI MISTRZA  - PAMELA MAYNARD   NOWOŚĆ!!!

Książka ta jest opowieścią o życiu kobiety, która nie doświadczyła miłości ani w swej dysfunkcyjnej rodzinie, ani w bezdusznym systemie opieki społecznej. Jest opowieścią o kobiecie uratowanej przez Boga, która pokonała wszelkie ograniczenia, wynikające z nadużyć nad jej osobą dokonanej przez bliskich i opiekunów. Doświadczyła uwolnienia i uzdrowienia przez Jezusa Chrystusa. Dziś służy Bogu w obszarze proroczym. Książka jest pełna humoru i Bożego Słowa, w którym odnalazła siłę ku przemianie.

 

Ilość stron - 98
Cena detaliczna - 12 zł
 
 

 

 prawdziwawiara 

PRAWDZIWA WIARA - COLIN URQUHART

Książka jest nauczaniem na temat wiary. Odpowiada na pytania: Co Jezus ma na myśli mówiąc o wierze i jak wiara może być wyrażana w naszym codziennym życiu? Czym jest prawdziwa wiara? Książka jest biblijna jak i praktyczna, rzuca wyzwanie każdemu wierzącemu, która wytwarza ,co do konieczności posiadania żywej, dynamicznej wiary, która wytwarza widzialne rezultaty.
 
Ilość stron - 79
Cena detaliczna - 9 zł

 


 

miejscekobietywsluzbie 
 

MIEJSCE KOBIETY W SLUŻBIE - HAZELL HILL

Książka jest odpowiedzią na pytanie: Czy kobieta może usługiwać? Zawiera przystępne rozważania dotyczące historycznych, teologicznych i praktycznych aspektów służby kobiety. Wskazuje kościołowi miejsce, jakie Bóg wyznaczył kobiecie w dziele usługiwania ewangelią Jezusa Chrystusa. Autorka książki jest żywym przykładem kobiety, która usłyszała i odpowiedziała na Boże powołanie w jej życiu. Jest ordynowaną usługującą, która towarzyszy swojemu mężowi w pastorowaniu i zakładaniu kościołów już przez minione dwadzieścia lat.
 
Ilość stron - 47
Cena detaliczna - 7 zł

 


 

modlitwawedlogbozegoslowa 
 

MODLITWA WEDŁUG BOŻEGO SŁOWA - HAZEL HILL

Książka odpowiada na pytanie - Co powinienem mówić, gdy się modlę? Jak mam prowadzić walkę duchową? Skąd wiem, że modlę się zgodnie z Bożą wolą? Odpowie ona na powyższe pytania i na wiele innych. Ta pozycja  jest zbiorem modlitw o różne dziedziny życia w oparciu o Boże Słowo, jest praktycznym przewodnikiem ze Słowa do modlitwy.
 
Ilość stron - 48
Cena detaliczna - 15 zł

 


 

szabat 
 

SZABAT - ARIEL & D’VORAH BERKOWITZ

Myśli zawarte w tym opracowaniu kładą solidny, oparty o Pismo Święte fundament do świętowania Szabatu. W praktyczny, ale i duchowy sposób, poszerzają nasze horyzonty. Pokazują, jak z radością obchodzić Szabat w domowym zaciszu i jak sprawić, by stał się częścią naszego życia. Można tę książkę określić mianem intrygującej zachęty lub przewodnika. Z pewnością nie  pozostawi ona nikogo obojętnym wobec inspiracji świętowania Szabatu!
 
Ilość stron - 48
Cena detaliczna - 9.80 zł

 


 

tydzienzzyciabaranka 
 

TYDZIEŃ Z ŻYCIA BARANKA

Jest krótkim opowiadaniem, mającym miejsce w Jerozolimie, opisuje wydarzenia tuż przed Świętem Paschy, tej Paschy podczas której Jeszua oddaje swe życie. Wydarzenia są postrzegane oczami żydowskiej rodziny, czytając to opowiadanie przeniesiesz się w czas I wieku naszej ery.
 
Ilość stron - 32
Cena detaliczna - 9.80 zł

 


 

zwycieskarodzina 
 

ZWYCIĘSKA RODZINA - ELAINE OLSON

Jest inspirującym opracowaniem biblijnych postaw funkcjonowania rodziny, przeplatanym wieloma świadectwami i ilustracjami prosto z życia. Książka wnosi wiele mądrości i praktycznych rad, zachęca do szukania zwycięstwa w budowaniu rodziny.
 
Ilość stron - 139
Cena detaliczna - 19 zł

 


 

drogaducha 
 

SZTUKA ZBAWIENIA - JOHN McKAY

Jest to opracowanie, które prezentuje całościowo Biblie, odpowiada na pytanie: O czym właściwie mówi Biblia? Przeprowadza czytelnika poprzez opis i zestaw pytań poprzez całą zawartość Słowa. Jest wprowadzeniem do zrozumienia objawienia jakie niesie ze sobą Biblia.
 
Ilość stron - 30
Cena detaliczna - 5.50 zł

 

 

Zamówienia należy kierować na adres wydawnictwa:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

REGULAMIN!!!