Kościół Zwycięstwa w Chrystusie Jelenia Góra

Wydawnictwo "Drzewo Oliwne"

Książki, inspiracja, duchowy pokarm i odnowa.
Praktyczne historie z życia zwykłych ludzi, których znalazł Bóg.

Metoda „Emmanuel” – Droga do wewnętrznego uzdrowienia

Patricia A. Velotta

Książka jest praktycznym przewodnikiem uzdrowienia wewnętrznego polegający, na interaktywnym połączeniu z obecnością Pana Jezusa Chrystusa. Autorka (pastor Patti Velotta) zmagając się z własnym bólem dotarła do psychiatry dr Karla Lehmana, zajmującego się funkcjonowaniem mózgu i jego połączeniem z uzdrowieniem wewnętrznym i duchowością. Pozycja jest wynikiem wieloletniej współpracy między tymi dwiema osobami.

Cena detaliczna: 26.00 zł

Moje drogie Dziecko

Colin Urquhart

Książka napisana w formie serii listów pisanych przez Boga do człowieka – zawiera postępujące objawienie Bożego charakteru od miłości, łaski, miłosierdzia, świętości, sprawiedliwości i chwały. W praktyczny i bardzo osobisty sposób przybliża Boga ,któremu służymy. Jest wspaniałym prezentem dla tych, którzy szukają Boga.

Ilość stron: 296
Cena detaliczna: 15.00 zł

Stworzona rękami Mistrza

Pamela Maynard

Książka ta jest opowieścią o życiu kobiety, która nie doświadczyła miłości ani w swej dysfunkcyjnej rodzinie, ani w bezdusznym systemie opieki społecznej. Jest opowieścią o kobiecie uratowanej przez Boga, która pokonała wszelkie ograniczenia, wynikające z nadużyć nad jej osobą dokonanej przez bliskich i opiekunów. Doświadczyła uwolnienia i uzdrowienia przez Jezusa Chrystusa. Dziś służy Bogu w obszarze proroczym. Książka jest pełna humoru i Bożego Słowa, w którym odnalazła siłę ku przemianie.

Ilość stron: 98
Cena detaliczna: 12.00 zł

Miejsce kobiety w służbie

Hazell Hill

Książka jest odpowiedzią na pytanie: Czy kobieta może usługiwać? Zawiera przystępne rozważania dotyczące historycznych, teologicznych i praktycznych aspektów służby kobiety. Wskazuje kościołowi miejsce, jakie Bóg wyznaczył kobiecie w dziele usługiwania ewangelią Jezusa Chrystusa. Autorka książki jest żywym przykładem kobiety, która usłyszała i odpowiedziała na Boże powołanie w jej życiu. Jest ordynowaną usługującą, która towarzyszy swojemu mężowi w pastorowaniu i zakładaniu kościołów już przez minione dwadzieścia lat.

Ilość stron: 47
Cena detaliczna: 7.00 zł

Modlitwa według Bożego Słowa

Hazell Hill

Książka odpowiada na pytanie – Co powinienem mówić, gdy się modlę? Jak mam prowadzić walkę duchową? Skąd wiem, że modlę się zgodnie z Bożą wolą? Odpowie ona na powyższe pytania i na wiele innych. Ta pozycja jest zbiorem modlitw o różne dziedziny życia w oparciu o Boże Słowo, jest praktycznym przewodnikiem ze Słowa do modlitwy.

Ilość stron: 48
Cena detaliczna: 20.00 zł

Szabat

Ariel & D’vorah Berkowitz

Myśli zawarte w tym opracowaniu kładą solidny, oparty o Pismo Święte fundament do świętowania Szabatu. W praktyczny, ale i duchowy sposób, poszerzają nasze horyzonty. Pokazują, jak z radością obchodzić Szabat w domowym zaciszu i jak sprawić, by stał się częścią naszego życia. Można tę książkę określić mianem intrygującej zachęty lub przewodnika. Z pewnością nie pozostawi ona nikogo obojętnym wobec inspiracji świętowania Szabatu!

Ilość stron: 48
Cena detaliczna: 9.80 zł

Tydzień z życia baranka

Ariel Berkowitz

Jest krótkim opowiadaniem, mającym miejsce w Jerozolimie, opisuje wydarzenia tuż przed Świętem Paschy, tej Paschy podczas której Jeszua oddaje swe życie. Wydarzenia są postrzegane oczami żydowskiej rodziny, czytając to opowiadanie przeniesiesz się w czas I wieku naszej ery.

Ilość stron: 32
Cena detaliczna: 9.80 zł

Zwycięska Rodzina

Elaine Olson

Jest inspirującym opracowaniem biblijnych postaw funkcjonowania rodziny, przeplatanym wieloma świadectwami i ilustracjami prosto z życia. Książka wnosi wiele mądrości i praktycznych rad, zachęca do szukania zwycięstwa w budowaniu rodziny.

Ilość stron: 139
Cena detaliczna: 19.00 zł

Sztuka „Zbawienie”

John McKay

Jest to opracowanie, które prezentuje całościowo Biblie, odpowiada na pytanie: O czym właściwie mówi Biblia? Przeprowadza czytelnika poprzez opis i zestaw pytań poprzez całą zawartość Słowa. Jest wprowadzeniem do zrozumienia objawienia jakie niesie ze sobą Biblia.

Ilość stron: 30
Cena detaliczna: 5.50 zł